עורך דין לענייני עבודה

בכל סוגיה משפטית הנוגעת לדיני עבודה, יש לפנות אל עורך דין עבודה, אשר מתמחה בתחום זה. דיני העבודה הם עולם ומלואו וכדי לקבל ייצוג משפטי הולם, אשר ישמור על זכויות העובד או המעביד, חשוב לקבל ייעוץ וייצוג משפטי של עו"ד מומחה לדיני עבודה.


פוטרת מהעבודה? דע את זכויותיך

עובדים רבים, כאשר הם מפוטרים מעבודתם, אינם ערים לזכויותיהם. אמנם, בדרך כלל ישנה מודעות לזכות לתשלום פיצויי פיטורים, אך רבות מן הזכויות האחרות להן הם זכאים אינן מוכרות להם, כגון זכות לשימוע, הודעה מוקדמת ופדיון חופשה. לשם כך בדיוק, בעת פיטורים, חשוב להיוועץ עם עורך דין יחסי עבודה, אשר בוחן את תלושי השכר ויתר המסמכים שברשותו של העובד ובוחן אפשרות להגשת תביעה. לא פעם, מבדיקה ראשונית של עו"ד מומחה לדיני עבודה עולה כי לעובד לא שולמו זכויות סוציאליות רבות ואף שכרו לא שולם לו במלואו, למשל גמל שעות נוספות, דמי חגים וכיו"ב.


מעסיק – ידע זה כח!

מעוניין לנהל את העסק שלך בצורה האופטימאלית? אל תחכה לתביעות של עובדים, כדי לקבל ייעוץ משפטי של עורך דין בענייני עבודה. תחת זאת דאג להתנהלות יומיומית תקינה. כך תוכל להיות מעסיק הוגן כלפי עובדיך ולשמור על שביעות רצונם בעבודה, לצמצם את הסיכון לתביעות ולחסוך בעלויות הכרוכות בניהול הליכים משפטיים.  איך עושים זאת? באמצעות ליווי משפטי שוטף של עורך דין יחסי עבודה, אשר יכין עבורך חוות דעת בסוגיות הרלוונטיות ליחסי עובד- מעביד בעסק שלך, יעדכן אותך על שינויי חקיקה המטילים חובות חדשות על המעסיק וכיו"ב.


עו"ד מומחה לדיני עבודה

בעידן שלנו, עורכי דין רבים ואין קושי אפוא למצוא עורך דין בענייני עבודה. אולם, על מנת לקבל ייצוג משפטי איכותי, השומר באופן הטוב ביותר על זכויות העובד או המעביד, יש לבחור את עורך הדין בקפידה:

  1. מומחה בתחום: יש לפנות אך ורק אל עורך דין עבודה אשר דיני העבודה הוא תחום המומחיות שלו והוא נחשב לאורים ותומים בתחומו.
  2. מקצועיות לצד יחס אישי: עורך דין יחסי עבודה אינו רק מומחה בתחומו, אלא גם מעניק יחס אישי וסבלני ללקוחותיו. פועל בשקיפות, מעדכן את הלקוח ומשיב לשאלותיו.
שכר טרחה הוגן: פרמטר חשוב נוסף הוא כמובן שכר הטרחה. עורך דין בענייני עבודה גובה תשלום סביר והוגן עבור שירותיו, התואם את היקף העבודה הנדרש, אך אינו מופרז.
ציר הזמן בעבודה
מחיפוש עובדים עד סיום יחסי העבודה
הצגת המידע בציר הזמן מאפשרת לעובד או למעסיק
למצוא בדרך הנוחה ביותר את המידע המבוקש בדיני עבודה
סיום יחסי עבודה
זכויות עובדים