עורך דין דיני עבודה

משרד עורכי דין לענייני עבודה מעניק ייעוץ וייצוג משפטי לעובדים ומעבידים בהליכים משפטיים המתנהלים בבתי הדין לעבודה. כמו כן, עו"ד דיני עבודה מציע שירות של לווי מקצועי שוטף לעסקים, על מנת שיוכלו לוודא כי הם עומדים בכל עת בחובותיהם כמעסיקים וכדי שיהיה להם מענה מקצועי בכל שאלה וסוגיה משפטית.


עורך דין מומחה לדיני עבודה

יש לכם בעיה משפטית הנוגעת לדיני עבודה? פיטורים? פנסיה? זכויות סוציאליות? בין אם אתם עובדים ובין אם אתם מעבידים, אתם זקוקים לייעוץ של עורך דין לענייני עבודה, המתמחה בענף משפטי זה. מהם הקווים לדמותו של עורך דין מומחה לדיני עבודה?

  • ניסיון רב שנים: עורך דין לענייני עבודה, עוסק בתחום באופן שוטף ויומיומי וייצג בתיקים רבים, עובדים ומעסיקים גם יחד.
  • כלי עבודה משפטיים: עו"ד המתמחה בדיני עבודה, עושה שימוש בעבודתו במאגרים משפטיים, בספרות מקצועית, מגיע להשתלמויות וימי עיון בתחום וכיו"ב, כדי להישאר מעודכן ולתת ללקוחותיו את השירות הטוב ביותר.
  • חשיבה מחוץ לקופסא: המומחיות המשפטית של עו"ד דיני עבודה היא להתאים לכל לקוח ולכל סוגיה משפטית, את הפתרון המתאים לה, תוך אימוץ חשיבה יצירתית, מחוץ לקופסא.


ייצוג בערכאות

עו"ד המתמחה בדיני עבודה מייצג עובדים ומעבידים בהליכים משפטיים שונים: תביעות למתן זכויות סוציאליות, הכרה של פרילנסר כעובד, פיצויים בגין פיטורים שלא כדין וכיו"ב.  סכסוכי עבודה נדונים בבתי הדין האזוריים לעבודה וכן בערכאת הערעור, היא בית הדין הארצי לעבודה בירושלים וחשוב מאוד כי בעלי הדין יהיו מיוצגים על ידי עורכי דין לענייני עבודה שזוהי מומחיותם. הסיבה לכך היא כי תחום דיני העבודה הוא ייחודי מאוד, הן בסוגיות הנדונות בו, הן בסדרי הדין הנהוגים בו והן בטיב היחסים בין הצדדים לסכסוך. ייצוג משפטי הולם וחתירה להשגת התוצאה המשפטית הטובה ביותר, תהיה אפשרית רק אם בעלי הדין יהיו מיוצגים על ידי עו"ד המתמחה בדיני עבודה.


ליווי מקצועי שוטף

מלבד מתן ייעוץ וייצוג משפטי במסגרת הליכים משפטיים, עו"ד לענייני עבודה מעניק גם ליווי מקצועי שוטף למעסיקים. השירות המקצועי כולל בין היתר עריכת הסכמי עבודה, הכנת חוות דעת בסוגיות משפטיות שונות בתחום, ליווי בשינויים ארגוניים, שליחת ניוזלטר על עדכוני חקיקה ופסיקה חשובים וכמובן, מענה לשאלות מקצועיות בכל עת. קבלת ליווי משפטי שוטף של עורך דין לדיני עבודה, מאפשרת לבעל העסק, להיות עם יד על הדופק בכל הנוגע למילוי חובותיו כמעסיק. באופן הזה, הוא מצמצם באופן משמעותי את הסיכון לתביעות עובדים וכן מעניק לעובדיו סביבת עבודה טובה ואיכותית, המקיימת את זכויותיהם על פי כל דין.

ציר הזמן בעבודה
מחיפוש עובדים עד סיום יחסי העבודה
הצגת המידע בציר הזמן מאפשרת לעובד או למעסיק
למצוא בדרך הנוחה ביותר את המידע המבוקש בדיני עבודה
סיום יחסי עבודה
זכויות עובדים