עורך דין דיני עבודה בירושלים

הבחירה בעורך דין לייצוג משפטי אינה עניין של מה בכך ועלינו לוודא כי אנו בידיים הטובות והמקצועיות ביותר. מומחיות בדיני עבודה, לצד קרבתו של עורך הדין אל מקום מגורינו ואל בית הדין, בו יידון הסכסוך המשפטי, תאפשר לנו לקבל את השירות המקצועי הטוב ביותר.

החלטת להגיש תביעה נגד המעסיק שלך? נתבעת על ידי עובד? היה והדיון בתביעה יתקיים בירושלים, כדאי לפנות אל עורך דין דיני עבודה בירושלים וזאת משלוש סיבות:

  1. הכרות עם בית הדין: עורך הדין אשר משרדו ממוקם בירושלים, מופיע רבות בפני בית הדין בעיר ומכיר אפוא את אופן התנהלותו: הפרוצדורה להגשת בקשות, זמני הדיונים וכמובן את השופטים. כל אלו  מאפשרים לעורך הדין להתאים את התנהלותו במהלך הדיון ואת אופן הצגת הטיעונים לשופט הדן בתיק ובכך להגדיל באופן משמעותי את הסיכוי לקבלת התוצאה המשפטית המיטבית עבור הלקוח.
     
  2. נוחות היא שם המשחק: בין העבודה למשפחה, קשה למצוא זמן לעניינים אחרים ולכן חשוב מאוד כי עורך הדין המייצג יהיה קרוב למקום המגורים או מקום העבודה, כך שהלקוח יוכל להגיע בקלות למשרדו של עורך דין דיני עבודה בירושלים, הן לפגישת הייעוץ הראשונית והן לאורך ההליך המשפטי, לצורך פגישות, העברת מסמכים והכנה לדיונים.

  3. חיסכון בעלויות: כאשר הסכסוך המשפטי מתנהל בבית הדין בירושלים, שכירת שירותיו של עורך דין דיני עבודה בירושלים, תוזיל באופן משמעותי את העלויות עבור הלקוח, אשר אינו נדרש לשאת בהוצאות הנסיעה של עורך הדין לערים אחרות, לצורך הייצוג המשפטי. זהו כמובן גם שיקול חשוב בעת הבחירה של עורך דין דיני עבודה בירושלים.

ייצוג משפטי מלא

עורך דין דיני עבודה בירושלים מעניק ייעוץ וייצוג משפטי מלא ללקוחותיו בכל עניין הנוגע ליחסי עובד מעביד: כתבי תביעה לעובדים וכתבי הגנה למעסיקים, צווי מניעה, הטרדות מיניות בעבודה, תביעות מול המוסד לביטוח לאומי וכיו"ב. עורך הדין מלווה את הלקוח לאורך כל ההליך המשפטי, החל מהכנת כתבי הטענות וכלה בניהול משא ומתן מול הצד שכנגד, ייצוג בבית הדין האזורי לעבודה וכן בבית הדין הארצי, במסגרת ערעורים.

 

ציר הזמן בעבודה
מחיפוש עובדים עד סיום יחסי העבודה
הצגת המידע בציר הזמן מאפשרת לעובד או למעסיק
למצוא בדרך הנוחה ביותר את המידע המבוקש בדיני עבודה
סיום יחסי עבודה
זכויות עובדים