אודותינו

משרד עורכי דין אשר אביטן ושות' הנו משרד מוביל בתחומי דיני העבודה, נזקי גוף ומשפט מסחרי. המשרד חרט על דגלו מתן שירות בלתי מתפשר ללקוחותיו ועורכי הדין המועסקים בו, מקפידים על מתן מענה משפטי מקצועי ומהיר, תוך התאמת הפתרונות המשפטיים לכל לקוח. למשרד שני סניפים: בירושלים ובתל אביב והוא מטפל במסירות בלקוחות מכל רחבי הארץ.
המשרד דורג ע"י מדריך הדירוג BDI בין משרדי הבוטיק המוערכים בדיני עבודה.
 ניתן לצפות בדירוג כאן.

                                                                         


       עורך  דין  אשר  אביטן 


אודות הפורטל:

במסגרת עבודתנו רבת השנים עם מעסיקים ועובדים מתחומים שונים, זיהנו את הצורך ביצירת פורטל מידע בתחום דיני העבודה, אשר יעניק מעטפת משפטית מלאה למעסיקים ועובדים גם יחד. כמומחים בדיני עבודה, בעלי ניסיון מקצועי עשיר בתחום, לקחנו על כתפנו משימה זו ולצד הפעילות המשפטית השוטפת של המשרד, הקמנו את האתר עובד עצות: אוצר של עצות למעסיקים ולעובדים. בפורטל תוכלו למצוא את כל המידע המשפטי העדכני בתחום דיני העבודה, מסודר על פני ציר זמן, החל מטרום יחסי העבודה ועד לאחר סיומם ותחת כל נושא, טיפים ועצות פרקטיים, אשר יסייעו ליישם הלכה למעשה את המידע. תוכלו להשתמש באתר כגורם מקצועי מהימן לקבלת המידע משפטי בסוגיות השונות בדיני עבודה, להפנות שאלות בפורום לצוות המקצועי וכן להירשם כמנויים באתר ולקבל ייעוץ משפטי פרטני, בהתאמה אישית.

 חשיבות הפורטל:

עובד עצות הוא פורטל מידע ייחודי בדיני עבודה, המיועד הן לעובדים והן למעסיקים. האתר הוקם על ידי משרד עורכי דין אשר אביטן ושות', המתמחים בדיני עבודה, אשר ראו צורך בהקמת פלטפורמת מידע של 360 מעלות בתחום דיני העבודה.
בפורטל תוכלו למצוא את כל המידע אודות זכויותיכם וחובותיכם כעובדים וכמעסיקים וכן אוצר של עצות, אשר יסייעו לכם ליישם את הוראות החוק ולהתנהל בצורה הטובה ביותר בכל מעמד, בין אם אתם עובדים ובין אם אתם מעבידים.  

 עובד – כיצד עובד עצות עוזר לך?

בשנים האחרונות גדלה באופן ניכר מודעות ציבור העובדים לזכויותיו והדבר נראה בברור במספר העובדים הפונים לקבלת ייעוץ וייצוג משפטי ובמספר התביעות המוגשות לבתי הדין לעבודה. אל תישאר מאחור! כעובד, עליך לדעת מהן זכויותיך ולוודא כי הן משולמות לך כחוק.
באתר שלפניך, תוכל למצוא את כל המידע הנחוץ לך, החל מזכויותיך כמועמד לעבודה וחובות המעסיק בשלבים הראשונים של ההעסקה וכלה בזכויות הסוציאליות להן אתה זכאי כעובד לאורך תקופת העבודה. התפטרת? פוטרת? כל המידע בדבר בסיום יחסי עובד – מעביד, גם הוא לרשותך באתר.

 מעסיק – כיצד עובד עצות מסייע לך? 

מודעות העובדים לזכויותיהם, לצד ההתפתחות המתמדת של דיני העבודה המטילים חובות נוספות על המעסיק, מחייבים אותך להישאר מעודכן!
בפורטל עובד עצות כל המידע מונח על כף ידך, על מנת שתוכל להתנהל בצורה עסקית ומשפטית יעילה ולמלא אחר חובותיך כלפי העובדים. המידע מסודר על פי ציר זמן, החל משלב פרסום המשרה וביצוע ראיונות עבודה וכלה בעריכת הסכם עבודה ובכל הזכויות הסוציאליות אשר אתה מחויב בהן כמעסיק, לאורך תקופת ההעסקה של העובד.
עובד עצות כולל גם מידע רב וטיפים חשובים בעת סיום יחסי עובד- מעביד. הכרת חובותייך תמנע סכסוכים ומחלוקות בינך לבין העובדים ותייעל את הפעילות השוטפת של העסק. כמו כן, תדע לאורך כל העת כי אתה מכבד את זכויות העובדים שלך ואינך חשוף להליכים משפטיים כפי שקורה למעסיקים רבים.

 האתר ידידותי מאוד למשתמש ומספק מידע מקצועי ועדכני בכל התחומים הנוגעים לדיני העבודה. לנוחיות הגולשים, המידע מופיע על פני ציר הזמן, משלב ראיונות העבודה, לאורך תקופת ההעסקה ועד לסיום יחסי עובד- מעביד. תוכלו להשתמש בפורטל ככר למידע משפטי בסוגיות שונות, לשאול שאלות בפורום המקצועי וכן להירשם כמנויים באתר ולקבל ייעוץ משפטי פרטני.

 האתר נועד להעניק מידע כללי בנושאי דיני עבודה ואינו בא להחליף ייעוץ משפטי. יש להיוועץ בעו"ד בכל מקרה לגופו. האתר יתעדכן מעת לעת בפסיקה העדכנית. 


צוות בוני האתר:
האתר הוקם ע"י משרד עורכי דין אשר אביטן ושות'
עו"ד אשר אביטן ועו"ד יונתן וסרטייל.
www.avitan.co.il

בהריון? זכויותייך נפגעו?
אל תיהיי אובדת עצות
פני כבר עכשיו אלינו לפתרונות
צור קשר